Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane

ID TRS-323-36G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 142.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 146.8 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Deliu

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 146.8 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 141 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tri dhoma gjumi, nje tualet, dy ballkone dhe korridoret lidhese.
Shtepia shitet plotesisht i mobiluar me nje arredim bashkekohor. E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket te nje cilesie te mire.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar ne sallon dhe ne corridor.
Apartamenti orientohet nga veriu.
Pallati ofron administrim dhe siguri.
Prona eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar se fundmi, ka akses te lehte ne zonen e Porcelanit, Linzes etj.

Cmimi 142.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundi
Në Shitje 319-61L 135.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Dora D'Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 421-21D 130.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Dora D'Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e t
Në Shitje 618-43d 152.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje palla
Në Shitje 920-24V 138.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 3+1 per shitje prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te parafu
Në Shitje 119-40L 130.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha  ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4 te nje p
Në Shitje 1120-32V 155.300 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha  ne Tirane Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4
Në Shitje 921-19V 140.000 €

Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ...

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze rruge kryesore.
Ka siperfaqe te brendsh
Në Shitje 1019-39L 155.000 €

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 120.7 m2 te ...