Apartament 3+1 per qira tek Kompleksi Magnet ne Tirane

ID TRR-1223-22X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 81.2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Magnet

Apartament 3+1 per qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron siperfaqe te brendshme prej 81.2 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartmenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe bashkekohor.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te vendosur ne dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes.
Apartamenti orientohet nga jugu duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Dhoma e ndenjes ka menjehere akses ne ballkon dhe gjithashtu pamje nga parku i kompleksit. 
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin nendhe.
Banesa eshte pjese e nje pallati i cili ofron siguri dhe administrim per gjate 24 oreve. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete dhe sherbime prane te nevojshme per jeten e perditshme.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e 21 Dhjetorit, ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit dhe ne rrugen Artan Lenja.


Cmimi: 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 219-2L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ndertuar se ...


Apartament me qira ne rrugen Sheh Ahmet Pazari, prane Ambassador 3, ne Tirane.
Banesa eshte e poz
Me Qira 123-37Z 750 €

Apartament me qira ne rrugen Sheh Ahmet Pazari, prane Ambassador 3, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te
Me Qira 919-33S 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 118-47R 600 €

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile te pajisur ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 915-27b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 513-10 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 116-15K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 1214-2b 600 €

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...