Apartament 3+1 per shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane

ID TRS-424-27Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 168.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 112.3
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko, prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8 por jo te fundit te nje pallati me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 112.3m2,te ndare ne siperfaqe te brendshme 63.9m2, siperfaqe e perbashket 11.4m2, dhe siperfaqe verande 37m2. 
Siperfaqja e verandes eshte mbyllur dhe apartamenti eshte modifikuar ne apartament te tipologjise 3+1.
Banesa eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, nje ballkon dhe korridor lidhes.
Orientimi eshte JugPerendim dhe Veri.
Shtepia shitet bosh.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor, pozicionuar ne rruge kryesore, i pajisur me kamera sigurie dhe i mireadministruar.
Zona lidhet shpejt me zonen e Laprakes, zonen e Zogut te Zi, rrugen Dritan Hoxha etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 168.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat ekzistues &n
Në Shitje 222-48N 165.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat ekzistues  ne katin e dyte ...

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjet
Në Shitje 919-16S 180.000 €

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter me nje siperfaqe ...

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze rruge kryesore.
Ka siperfaqe te brendsh
Në Shitje 1019-39L 155.000 €

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 120.7 m2 te ...

Apartament 3+1 për shitje  në rrugën Dora D’Istria, në Tiranë.
Në Shitje 521-3V 170.800 €

Apartament 3+1 për shitje  në rrugën Dora D’Istria, në Tiranë. Banesa ndodhet ...

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.
Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te ker
Në Shitje 1014-40j 179.200 €

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut. Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerkuara ne ...

Apartament 3+2 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t
Në Shitje 216-48K 154.500 €

Apartament 3+2 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni ne Tirane ,ne ane te kopshtit Zoologjik. I pozicionuar ne kat te
Në Shitje 215-13m 165.000 €

Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni ne Tirane ,ne ane te kopshtit Zoologjik. I pozicionuar ne kat te 4 te nje pallati ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne
Në Shitje 1018-22E 170.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane. Ndodhet ...