Apartament 3+1 per shitje ne Kompleksin Mangalem ne Tirane

ID TRS-122-14A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 3
Sipërfaqe m2 156.8
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pasho Hysa

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje kompleksi shume te njohur dhe te pelqyer per banim, e cila pozicionohet ne katin e trete te tij.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 156.8 m2, hapesire te bredshme prej 132.6 m2 dhe siperfaqe te perbashket 24.2 m2.
Ka shperndarje shume te mire me nje sallon te madh se bashku me kuzhine dhe dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe 2 ballkone.
Orientohet nga veriu.
Ka nje lidhje me rrugen Dhimiter Kamarda dhe Hasan Prishtina.
Prona ka dokumenta te rregullta.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.
Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndrys
Në Shitje 1014-68j 650 /m2 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane. Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe njihet si zona ...