Apartament 3+1 per shitje ne Long Hill Residence ne Lunder, Tirane

ID TRS-424-16A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 380.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 141
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence, Lunder

Apartament 3+1 per shitje ne nje prej rezidencave me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence.
Pozicionohet ne katin e 2te te nje vile, por me hyrje te dedikuar.
Ka nje siperfaqe prej 141m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, studio dhe veranda.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte i gjithi i shtruar me parket druri.
Shtepia eshte e pajisur me nje sistem qendror ngrohje dhe ftohje.
Fasadat e medha te xhamit bejne te mundur qe ambientet brenda te jene plot drite gjate gjithe dites.
Kompleksi ofron siguri, qetesi, ajer te paster, bar-restorant, pishina dhe fusha te ndryshme sportesh.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Post parkimi i perfshire ne cmim.


Cmimi: 380.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te
Në Shitje 413-56 381.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, ...