Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

ID TRS-921-19V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 140.000 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 125
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe totale prej 125 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 105 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. 
Apartamenti ofrohet i mobiluar plotesisht dhe mjaft komod. 
Ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohje dhe ftohje. 
Ballkoni ofron nje pamje te lire dhe te pa penguar. 
Pallati eshte ne ndertuar mbas vitit 2005 dhe ofron administrim dhe siguri. 
Ka akses te lehte ne rrugen Dritan Hoxha, rrethrrotullimin e Zogut te Zi dhe pak minuta larg Qendres. 
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie. 

Cmimi: 140.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 117-51T 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje
Në Shitje 1219-27T 139.350 €

Apartament 3+1 per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati ne ndertim ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Në Shitje 920-21D 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 1217-2L 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndo
Në Shitje 619-33S 138.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Vasil Shanto ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Në Shitje 1222-41G 145.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Vasil Shanto ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Ofron ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundi
Në Shitje 319-61L 135.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e t
Në Shitje 618-43d 152.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...