Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane

ID TRS-222-48N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 165.000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 81 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat ekzistues  ne katin e dyte me orientim nga rruga kryesore duke e bere te shume te pershtatshme dhe per biznes
Me nje siperfaqe te  brendshme prej 81 m2.
Shperndarja e hyrjes perbehet nga , sallon sebashku me kuzhine, tre dhoma gjumi, nje korridor, dy tualete dhe nje ballkon.
Shtepia ofrohet me nje mobilim bashkekohore dhe te rehatshem.
Ngrohja-ftohja behet me ane te nje kondicioneri i vendosur ne sallon.
Pallati ofron administrim.
Ka nje orientim lindje-perendim
Ndodhet ne afersi te Faklutetit te Inxhininierise se Ndertimit dhe zones se Zogut te Zi
Cmimi 165.000 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne
Në Shitje 1018-22E 170.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane. Ndodhet ...

Apartament 3+2 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t
Në Shitje 216-48K 154.500 €

Apartament 3+2 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje nde
Në Shitje 617-67K 172.900 €

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re me ...

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 1119-42S 158.000 €

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi ...

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Në Shitje 1117-46R 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne ...

Apartament 3+1 per shitje prane sheshit Karl Topia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dymbedhjete te n
Në Shitje 220-43S 163.800 €

Apartament 3+1 per shitje prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 522-16U 160.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter, te ...

Apartament ne shitje tek Kompleksi Magnet, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri bre
Në Shitje 1122-38Z 179.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Magnet, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri brenda ne ...