Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane

ID TRS-322-50V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 185.000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 105.6 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri pa ashensor.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 105.6 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, banjo, korridor dhe dy ballkone.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar, shtruar komplet me pllaka.

Dhomat jane te bollshme te mbushura me drite natyrale.

Dyer druri, dritare duralumin me grila dhe rrjeta, ndersa dera kryesore e blinduar.

Ndertesa e veshur me sistem kapot, ofrohet mundesia per sistem ngrohja pasi instalimet jane te vendosura.

Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar.

Ka akses direkt ne rrugen Shefqet Musaraj, rrugen e Kavajes dhe prane Bulevardit Gjergj FIshta.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 185.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Në Shitje 321-22V 189.800 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 720-17D 175.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi ...

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  3-te &nb
Në Shitje 417-42K 190.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  3-te  te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pal
Në Shitje 1019-67T 176.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ndertuar ...

Apartament ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozi
Në Shitje 222-25A 197.600 €

Apartament ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin e ...

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerku
Në Shitje 1014-40j 179.200 €

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerkuara ne ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 416-20K 173.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Në Shitje 217-49d 190.300 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati i te ...