Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Kinostudios ne Tirane (TRS-519-36S)

ID TRS-519-36S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Kinostudios, rrugen Myslym Keta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne dhome ngrenje me kuzhine te perbashket, sallon, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil bashkekohor. Dhomat kane nje strukture te rregullt dhe jane te ndricuara gjate gjithe dites.

Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Orientimi i apartamentin eshte lindje-perendim.

Zona eshte e qete dhe me ajer te paster.

Ka akses ne rrugen Aleksander Mosiu, rrugen e Dibres, zonen e Kinostudios etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi 60.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane Gjimnazit A. Z. Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare
Në Shitje 318-69R 70.000 €

Apartament per shitje prane Gjimnazit A. Z. Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te  nje pal
Në Shitje 819-38S 67.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te  nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te banim nje p
Në Shitje 519-44T 69.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te banim nje pallati pa ...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Odhise Paskali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste jo te fun
Në Shitje 320-4S 72.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Odhise Paskali ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste jo te fundit te nje pallati ...


Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostaq Cipo ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert jo t
Në Shitje 1219-7S 67.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostaq Cipo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit
Në Shitje 519-40T 72.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati ...

Apartamente per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane.

Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te
Në Shitje 1117-54d 47.200 €

Apartamente per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje pal
Në Shitje 621-26V 66.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...