Apartament 3+1 per shitje prane Gardes se Republikes ne Tirane

ID TRS-321-18V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 588.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 196 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 196 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 174.3 m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe tre ballkone.

Shtepia ofrohet ne gjendje mjaft te mire, shtruar me parket dhe mobilim mjaft cilesor.

Ngrohja dhe ftohja kyhen nga sistem qendror Chiller autonom.

Pozicionimi jug-lindje-perendim ben te kete nje ndricim te bollshem natyral gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe te njohur ku prane do te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ofron administrim dhe siguri me roje kamera 24.

Ka akses direkt ne Sheshin Nene Tereza, Parkun e Madh te Tiranes dhe prane zones se Bllokut.

Parkim ne katin nentoke te pallatit te perfshire ne cmim.

 

Cmimi: 3000 Euro/M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e VII-te te ban
Në Shitje 916-15V 585.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e VII-te te banimit, me siperfaqe ...