Apartament 3+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.

ID TRS-322-36V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 134 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 134 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 121 m2.

Organizohet ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, tre ballkone dhe dy korridore.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me nje stil modern dhe mjaft cilesore.

Ambientet te gjitha te shtruara me parket dhe kondicionere ne cdo dhome.

Pozicionimi veri-perendim ofron nje pamje te lire nga Liqeni.

Pallati i ndertuar vitet e fundit ofron administrim dhe siguri me kamera 24h.

Zona eshte mjaft e njohur dhe e kerkuar.

Ka akses te lehte ne rrugen Liqeni i Thate, autostraden Tirane-Elbasan dhe shume prane Liqenit Artificial dhe Kopshtit Zoologjik.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 300.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri prane Bllokut, ne Tirane.
Apartamenti pozicionoh
Në Shitje 717-2K 308.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri prane Bllokut, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ndodhet ne katin ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundi
Në Shitje 719-10T 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati pa ...

Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kates
Në Shitje 1215-46b 288.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e gjashte dhe te
Në Shitje 1114-28j 290.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te pallatit ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e fun
Në Shitje 1116-53K 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ...