Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-619-47T)

ID TRS-619-47T
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 225.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 183 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 183 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 158 m2 te organizuar ne: sallon bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e pamobiluar por mund te ofrohet dhe e mobiluar ne varesi te cmimit.

Dhomat jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me  pllaka cilesore.

Apartamenti eshte i orientuar nga veri-lindja.

Zona eshte e qete dhe e mbikqyrur me roje dhe kamera sigurie 24 ore.

Ka akses direkt ne autostraden Tirana-Elbasan, Liqenin Artificial dhe zonave te tjera perreth.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 225.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te
Në Shitje 1217-62R 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, ...

Apartament dupleks modern per shitje tek Residenca  Kodra e Diellit 2 ne Tirane.

Me hyrje di
Në Shitje 220-14a 220.000 €

Apartament dupleks modern per shitje tek Residenca  Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Me hyrje direkt ne katin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te
Në Shitje 819-41L 216.340 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 217-36d 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 217-11K 216.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4
Në Shitje 1220-22V 230.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Ka nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Në Shitje 121-29V 231.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e d
Në Shitje 721-20F 211.500 €

Apartament per shitje tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ...