Apartament 3+1 per shitje prane Prokurorise se Tiranes

ID TRS-324-25Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 195.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 127
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu


Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu shume prane Prokurorise se Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 5 por jo te fundit te nje pallati 6 katesh me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe brendshme prej 127m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor i bollshem lidhes.
Te dy tualetet jane te pajisura me dritare, salloni dhe nje nga dhomat e gjumit ka akses ne 2 ballkonet.
Orientimi i apartamentit eshte Jug, VeriPerendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Cdo ambient eshte i pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen, gjithashtu shtepia ka nje oxhak funksional.
Eshte pjese e nje pallati te ndertuar ne vitin 1998, ku eshte instaluar ashensori vitin e fundit.
Zona ofron akses te shpejte me rrugen Asim Vokshi, rrugen Mine Peza, Bulevardi Zogu i Pare etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 195.000 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Në Shitje 321-22V 189.800 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Në Shitje 314-34b 189.000 €

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 720-17D 191.240 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi ...

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne n
Në Shitje 916-20b 200.000 €

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ...

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1214-1b 207.200 €

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Teodor Ruzvelt ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 124-8X 188.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Teodor Ruzvelt ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pal
Në Shitje 1119-13T 190.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te
Në Shitje 1116-25K 187.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri ...