Apartament 3+1 per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRS-518-4d)

ID TRS-518-4d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 187.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 170 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron siperfaqe totale prej 170 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte 150 m2 e organizuar ne sallon te madh, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy ballkone,  dy tualete dhe koridor.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe i perfunduar me te gjitha punimet e brendshme.

Orientohet nga lindje-jug-perdenim duke ofruar nje pamje te bukur dhe relaksuese dhe drite natyrale pergjate gjithe dites.

Ftohja dhe ngrohja kane instalimet qendrore dhe apartamenti do shtrohet me pllaka ose parket ne varesi te preferences se klientit.

Rezidenca ju ofron qetesi, siguri, administrim, pishine dhe palester.

Zona eshte shume e qete, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres.

Vend parkimi me pagese extra.

I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie

 

Cmimi 1100 Euro/m2

Parkimi 11.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 217-49d 190.300 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati i te ...

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 615-22b 196.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Në Shitje 517-2K 189.000 €

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 416-20K 173.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 719-12L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2
Në Shitje 518-11L 200.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te dhe te 3-te te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 518-50L 195.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, shume te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te
Në Shitje 919-15T 185.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ...