Apartament 3+1 per shitje prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane (TRS-419-37L)

ID TRS-419-37L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 134.40 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ferit Xhajko

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe prej 134.40 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe oborr.

Banesa ofrohet pjeserisht e mobiluar vetem me kuzhinen dhe dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet 2 kondicionereve te vendosur ne sallon.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientim nga veri-perendimi.

Oborri eshte i rrethaur me mur te larte dhe ne te jane mbjelle peme dhe lule te ndryshme.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen 5 Maj, ne rrugen e Dibres, prane tregut ushqimor Dinamo dhe rruge te tjera lidhese.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 150.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha  ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4 te nje p
Në Shitje 1120-32V 162.540 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha  ne Tirane Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit,
Në Shitje 914-65j 149.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit, me siperfaqe totale ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Në Shitje 920-21D 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pal
Në Shitje 1019-67T 155.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ndertuar ...

Apartament 3+1 per shitje afer residences Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 317-26d 160.000 €

Apartament 3+1 per shitje afer residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 3+1 per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje
Në Shitje 1219-27T 139.350 €

Apartament 3+1 per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati ne ndertim ...

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 1119-42S 158.000 €

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje palla
Në Shitje 920-24V 138.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ...