Apartament 3+1 per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRS-418-65L)

ID TRS-418-65L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 83.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 103.64 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zonja Curre, prane Tregut Elektrik

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqe te brendeshme prej 103.64 m2 organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 3 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe ka te instaluar 1 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar se fundmi dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Zona eshte shume e preferuar dhe ka infrastukture te rregullt.

Ka akses te lehte ne rrugen Petro Nini Luarasi, Bulevardin Bajram Curri dhe shume prane zones se Ali Demit.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 800 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Androkli Kostallari, ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 119-34S 88.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Androkli Kostallari, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te ...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Në Shitje 618-2d 77.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 per shitje, prane shkolles Partizani ne zonen e Selvise, ne Tirane. 
Apart
Në Shitje 518-12E 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje, prane shkolles Partizani ne zonen e Selvise, ne Tirane.  Apartamenti, ndodhet ne ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nj
Në Shitje 120-20S 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte
Në Shitje 218-65d 76.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te ...


Shitet apartament 3+1 ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Në Shitje 1019-86S 85.500 €

Shitet apartament 3+1 ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament  per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat
Në Shitje 516-46b 82.000 €

Apartament  per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues, perballe ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit
Në Shitje 519-40T 72.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati ...