Apartament 4+1 me qira ne prane rruges Asim Vokshi ne Tirane

ID TRR-121-27V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 13
Sipërfaqe m2 220
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 220 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, 4 dhoma gjumi, 4 banjo, 3 ballkone dhe korridore lidhese.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese mjaft komode.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient.

Dhomat jane mjaft spacioze dhe me ndricim natyral te bollshem.

Pallati ndodhet ne nje kompleks mjaft te njohur dhe te populluar.

Ofron administrim dhe siguri me roje dhe kamera 24h.

Ka akses direkt ne rrugen Panorama, rrugen Asim Vokshi, rrugen Jordan Misja dhe prane Bulevardin Zogu I.

Mundesi parkimi ne katet nentoke me pagese ekstra.

 

Cmimi:  1500 Euro/ Muaj ( Tatim i paperfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën