Shtëpi mbi 3 dhoma Me Qira Tirane

Kemi permbledhur ne kete faqe nje perzgjedhje me te apartameteve te medhenj me te mire ne zonen e Tiranes . Shfletoni propozimet e meposhtme dhe nese gjeni ate qe ju pelqen mos hezitoni te na kontaktoni. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone . Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht.

Apartament  4+1 me qera ne Buleverdin Gjergj Fishta

Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-t
Me Qira 1016-5L 1000 €

Apartament  4+1 me qera ne Buleverdin Gjergj Fishta Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 140m2 dhe eshte e organizuar ne sallon  dhe kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, ...

Apartament 4+1 me qira prane restorant Gjelit ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Banesa eshte e pozic
Me Qira 519-37S 600 €

Apartament 4+1 me qira prane restorant Gjelit ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje vile private me hyrje te vecante ne rruge kryesore. Shtepia eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 4 dhoma ...

Apartament dupleks 4+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje kompl
Me Qira 1221-16A 1100 €

Apartament dupleks 4+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje kompleksi shume te njohur dhe mjaft te pelqyer per banim, komuniteti i te cilit preferon sigurine, qetesine dhe ambientet sociale qe ofron ky kompleks. Nese ...

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te bani
Me Qira 1221-14N 700 €

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te banim te nje pallati te ri shume prane Kopshtit Botani. Pallati ne te cilin ndodhet eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i mireadministruar. Brenda ...

Apartament 5+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-
Me Qira 214-51E 600 €

Apartament 5+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te vjeter me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 200 m2 te shperndare ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 5 dhoma gjumi, depo, 2 banjo ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences. 
Po
Me Qira 320-22a 800 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences.  Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati shume te mirembajtur , pa ashensor. Pallati eshte i rrethuar dhe aksesi eshte me porte duke ju dhene mundesine ...

Dupleks me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane

Ne kete prone perfshihen 2 kate te viles,
Me Qira 913-25S 1200 €

Dupleks me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane Ne kete prone perfshihen 2 kate te viles, kati i dyte dhe i trete. Vila ofron nje siperfaqe prej 220 m2 e organizuar ne dy kate: Kati i dyte ofron 1 soxhorno, 1 dhome e pershtatshme per ...

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Riza Cerova prane rruges 4 Deshmoret.
Pozicionohet ne katin e 3 te
Me Qira 623-20R 850 €

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Riza Cerova prane rruges 4 Deshmoret. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri pa ashensor dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 150 m2. Organizohet ne 1 sallon, 1 kuzhine e vecuar, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ...

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te r
Me Qira 121-27V 1500 €

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 220 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, 4 dhoma gjumi, 4 banjo, 3 ballkone dhe korridore lidhese. Shtepia ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Rrapo Hekali  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 917-23d 600 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Rrapo Hekali  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ri . Ka nje siperfaqe totale 220 m2 te  shperndare ne 110 m2 kati i pare, 70 m2 kati i dyte  dhe 40 m2 ...

Dupleks me qira ne rrugen Skender Jareci ne Tirane

Ka nje siperfaqe totale prej 270 m2 te ndare n
Me Qira 820-3V 1000 €

Dupleks me qira ne rrugen Skender Jareci ne Tirane Ka nje siperfaqe totale prej 270 m2 te ndare ne dy kate me hyrje te vecante nga kati perdhe. Kati 1 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, korridor, dy banjo dhe ballkon. Kati 2 ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 117-10K 1000 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2 kateshe ne nje nga zonat me te qeta te qytetit. Ka nje hapesire prej 200 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine me zone ngrenie, 4 ...

Apartamanet 4+1 per qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Me Qira 718-51d 1200 €

Apartamanet 4+1 per qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te re. Siperfaqja e apartamentit eshte 180 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe tre ...

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia dodhet ne katin e peste dhe te fundi
Me Qira 419-34S 900 €

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia dodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 205 m2 e cila eshte e organizuar ne sallon te madh ndenje, kuzhine e vecuar, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ...

Apartament luksoz me qira ne rugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet na katin e 11 te nje pallati te r
Me Qira 122-30V 3500 €

Apartament luksoz me qira ne rugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet na katin e 11 te nje pallati te ri. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ofron administrim. Hapesira prej 410 m2 perfshin dy sallone ndenje, ambient ngrenie, studio, kuzhine te ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te
Me Qira 718-21d 600 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe dy veranda 115 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, ...

Apartament 4+1 me qera  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 118-7L 400 €

Apartament 4+1 me qera  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 157m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 4 dhoma ...

Apartament dupleks luksoz me qera ne Rrugen Nacionale te Dajtit.

Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 617-32K 1500 €

Apartament dupleks luksoz me qera ne Rrugen Nacionale te Dajtit. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine te re. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 400 m2 e organizuar ne:  280 m2 hapesire te brendshme e ndare ne 2 kate. 120 m2 eshte ...

Apartament modern me qera pas universitet Europian ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit
Me Qira 517-15d 4000 €

Apartament modern me qera pas universitet Europian ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te pallatit ku te gjithe tarracen e ka shfrytezuar per verande. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 250 m2 dhe siperfaqja e verandes  500 ...

Apartament 4+1 me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gj
Me Qira 217-47d 4000 €

Apartament 4+1 me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 370 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, kater dhoma gjumi, kater tualete dhe ballkon ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-t
Me Qira 117-40L 900 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te nje pallati te ri, qe ofron administrim dhe 2 ashensore. Me siperfaqe totale prej 170m2 eshte e ndare ne dy kate si me poshte: Ne katin e pare kemi ...

Apartament tripleks me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 dhe t
Me Qira 1016-29L 2500 €

Apartament tripleks me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 dhe te fundit te nderteses me hyrje individuale me ashensor. Banesa ka siperfaqe totale prej 510m2 ku perfshihen: hapesirea e brendshme  226m2 me ...

Apartament luksoz me qera ne zonen e Bllokut, ne rrugen Brigada VIII.

Apartamenti pozicionohet ne
Me Qira 916-48L 4.000 €

Apartament luksoz me qera ne zonen e Bllokut, ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti pozicionohet ne 2 katet e fundit te nje pallati 5-katesh shume te mirembajtur. Me nje siperfaqe totale prej 383m2 ofron ne katin e pare sallon i madh me oxhak, 4 ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katet e siperme ne nje pallat te
Me Qira 416-42b 3000 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katet e siperme ne nje pallat te ri prane shume pikave qendrore dhe kyce te qytetit. Kjo prone ka siperfaqe prej 300 m2 te ndare si me poshte: -Sallon te madh se bashku me vendin e ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje palla
Me Qira 216-3b 1000 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka nje siperfaqe banimi prej 170 m2 dhe siperfaqe verande prej 80 m2. Ndahet ne sallon, kuzhine te ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-
Me Qira 515-17m 1000 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. I organizuar ne forme dupleksi ne dy kate, ka nje siperfaqe prej 170 m2. Ofron -Kati 1 : sallon, zone ngrenje , ...

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nj
Me Qira 1014-65b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje vile 3-kateshe. Vila pozicionohet prane rruges kryesore. Rreth e rrotull saj ka toke e cila ju krijon mundesine per parkimin deri ne dy ...

Ambjent per biznes me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Me siperfaqe 170 m2, ambjenti eshte
Me Qira 413-57 10 /m2 €

Ambjent per biznes me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Me siperfaqe 170 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. Pozicionohet ne katin e II-te te nje pallati te ri, i cili mundeson drita, uje dhe ashensor ...

Ambjent per biznes ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje
Me Qira 413-10 500 €

Ambjent per biznes ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati eksistues me siperfaqe 120 m2. Ambjenti eshte i organizuar ne 4 dhoma, ballkon dhe 2 banjo. Pallati ndodhet buze rruge, i cili le hapesira te mira ...