Shtëpi mbi 3 dhoma Me Qira Tirane

Kemi permbledhur ne kete faqe nje perzgjedhje me te apartameteve te medhenj me te mire ne zonen e Tiranes . Shfletoni propozimet e meposhtme dhe nese gjeni ate qe ju pelqen mos hezitoni te na kontaktoni. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone . Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht.

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te r
Me Qira 121-27V 1500 €

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 220 m2 te organizuar ne ...

Dupleks me qira ne rrugen Skender Jareci ne Tirane

Ka nje siperfaqe totale prej 270 m2 te ndare n
Me Qira 820-3V 1000 €

Dupleks me qira ne rrugen Skender Jareci ne Tirane Ka nje siperfaqe totale prej 270 m2 te ndare ne dy kate me hyrje te vecante nga kati perdhe. Kati 1 ...

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia dodhet ne katin e peste dhe te fundi
Me Qira 419-34S 900 €

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia dodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 205 m2 e cila ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences. 
Po
Me Qira 320-22a 800 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences.  Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati shume te mirembajtur , pa ...

Apartament spacioz me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e l
Me Qira 1019-83L 6000 €

Apartament spacioz me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Ka ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile.

Ka
Me Qira 519-37S 400 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 200 m2 dhe siperfaqe verande ...

Apartamanet 4+1 per qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Me Qira 718-51d 1300 €

Apartamanet 4+1 per qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te re. Siperfaqja e apartamentit eshte 180 ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te n
Me Qira 718-21d 600 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe ...

Apartament 4+1 me qera  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 118-7L 400 €

Apartament 4+1 me qera  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Rrapo Hekali  ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e p
Me Qira 917-23d 750 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Rrapo Hekali  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ri . Ka nje siperfaqe totale 220 m2 te ...

Apartament duplex per qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 817-1d 1300 €

Apartament duplex per qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati 4 katesh. Siperfqja totale ...

Apartament dupleks luksoz me qera ne Rrugen Nacionale te Dajtit.

Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 617-32K 1500 €

Apartament dupleks luksoz me qera ne Rrugen Nacionale te Dajtit. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine te re. Siperfaqja totale e hyrjes eshte 400 m2 e ...

Apartament modern me qera pas universitet Europian ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit
Me Qira 517-15d 4000 €

Apartament modern me qera pas universitet Europian ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te pallatit ku te gjithe tarracen e ka shfrytezuar per ...

Apartament 4+1 me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gj
Me Qira 217-47d 4000 €

Apartament 4+1 me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 370 ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-t
Me Qira 117-40L 900 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te nje pallati te ri, qe ofron administrim dhe 2 ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 117-10K 500 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2 kateshe ne nje nga zonat me te qeta te qytetit. Ka nje ...

Apartament tripleks me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 dhe te
Me Qira 1016-29L 2500 €

Apartament tripleks me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 dhe te fundit te nderteses me hyrje individuale me ashensor. Banesa ka ...

Apartament luksoz me qera ne zonen e Bllokut, ne rrugen Brigada VIII.

Apartamenti pozicionohet ne
Me Qira 916-48L 4.000 €

Apartament luksoz me qera ne zonen e Bllokut, ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti pozicionohet ne 2 katet e fundit te nje pallati 5-katesh shume te ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katet e siperme ne nje pallat te r
Me Qira 416-42b 3000 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katet e siperme ne nje pallat te ri prane shume pikave qendrore dhe kyce te qytetit. Kjo prone ka ...

Apartament dupleks luksoz me qera ne rrugen Budi ne Tirane.
Apartament luksoz me qera prane rruges
Me Qira 316-17K 3000 €

Apartament dupleks luksoz me qera ne rrugen Budi ne Tirane. Apartament luksoz me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  I organizuar ne forme dupleksi ne ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje palla
Me Qira 216-3b 1000 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka nje ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te
Me Qira 515-17m 1000 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. I organizuar ne forme dupleksi ne dy ...

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nj
Me Qira 1014-65b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje vile 3-kateshe. Vila pozicionohet prane rruges kryesore. ...

Apartament 5+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te
Me Qira 214-51E 430 €

Apartament 5+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te vjeter me ashensor. Ka nje siperfaqe prej ...

Ambjent per biznes me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Me siperfaqe 170 m2, ambjenti eshte i
Me Qira 413-57 10 /m2 €

Ambjent per biznes me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Me siperfaqe 170 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. ...

Ambjent per biznes ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje
Me Qira 413-10 500 €

Ambjent per biznes ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati eksistues me siperfaqe 120 m2. Ambjenti eshte i ...