Apartament 5+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-214-51E)

ID TRR-214-51E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Don Bosko

Apartament 5+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te vjeter me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 200 m2 te shperndare ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 5 dhoma gjumi, depo, 2 banjo dhe 2 ballkone.

Ofrohet i mobiluar. Dy dhoma gjumi dhe dhoma e ndenjes jane te pajisura me kondicionere. Disa nga ambientet jane te shtruara me parket. Njeri nga tualetet ka edhe vaske.

Pallati ofron administrim.

Prona ndodhet prane rruges Don Bosko, Unazes se Tiranes dhe zones se Zogut te Zi.

 

Cmimi: 600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën