Apartament 5+1 per shitje tek Unaza e Re ne Tirane (TRS-316-14K)

ID TRS-316-14K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 310.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 390 m2+ 250 m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Aleksandri i Madh

Apartament 5+1 per shitje ne rrugen Aleksandri i Madh ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje hapesire banimi prej 390 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine e vecuar me zone ngrenie, 5 dhoma gjumi, 5 tualete, korridor dhe nje verande te madhe prej 250 m2.

Shtepia ofrohet e mobiluar, kuzhina eshte e pajisur me te paisjet e nevojshme dhe e tere shtepia eshte e shtruar me parket te nje cilesie te mire.

Kjo prona orientohet nga jug-perendim-veri, dritaret jane te pajisura me dopio xham, eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje dhe dhoma e ndenjes eshte e pajisur me oxhak funksional.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar, ndodhet prane sherbimeve te ndryshme qe bejne te mundur nje jetese sa me komode. 

Ka akses ne rrugen Aleksandri i Madh, rrugen Haxhi Jazexhiu, rrugen Teodor Keko etj.

Kjo prone eshte ne proces hipotekimi.

Cmimi 310.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën