Apartament dupleks ne shitje tek Tirana Garden Building ne Tirane

ID TRS-122-41A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 5
Sipërfaqe m2 279.5 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament dupleks 4+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri i cili eshte ne fazat e fundit te ndertimit.
Pallati po ndertohet me shume cilesi dhe eshte pjese e nje projekti mjaft modern.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 279.5 m2, siperfaqe te brendshme te dy kateve te dupleksit jane nga 113.3 m3, hapesira e perbashket eshte 48.9 m2 ndersa e verandes eshte 49.4 m2.
Banesa organizohet ne:
Kati I ka nje sallon te madh, ambient ngrenie dhe kuzhine ne nje hapesire te vetme, nje tualet dhe verande.
Kati II organizohet ne tre dhoma gjumi ku njera eshte me garderobe dhe dy banjo ku njera ndodhet tek njera nga dhomat e gjumit.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën