Apartament dupleks per qira prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-520-21D
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1700
Kati 7
Sipërfaqe m2 300
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Luga

Apartament dupleks me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Apartamneti ndodhet ne katin e 7-8 te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 300 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualete dhe verande.

Shtepia ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja mundesohet nga kondicioner te vendosur ne cdo dhome.

Apartamenti orientohet nga jug-lindja dhe lindja dhe ofron nje pamje te hapur te zones perreth.

Zona eshte qendrore dhe ofron akses te lehte ne sheshin Avni Rustemi, zonen e Pazarit te Ri etj.

Pallati eshte i survejuar me kamera dhe ofron administrim dhe ashensor.

Ka te perfshire ne cmim edhe nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit.

 

Cmimi 1700 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane.
Ndodhet ne katin XI-te te nje pallati te
Me Qira 1218-38S 1800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet ne katin XI-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nj
Me Qira 1017-16a 1800 €

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartmenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 617-53d 1800 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartmenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te
Me Qira 316-63b 1600 €

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri prane zones se ...

Apartament luksoz me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 719-2T 1650 €

Apartament luksoz me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 319-32L 1600 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri pjese e Qendres ...

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres.

Me siperfa
Me Qira 519-18a 1600 €

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres. Me siperfaqe totale 255 m2 e ...

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te t
Me Qira 916-21K 1800 €

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ri ...