Apartament dupleks per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane, (TRS-1117-17d)

ID TRS-1117-167
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 220 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rrapo Hekali

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ri .

Siperfaqje totale e apartamentit  220 m2 e organizuar ne :

Kati i Pare eshte  110 m2 eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Kati i dyte eshte  70 m2 eshte ne forme papafingo dhe organizohet ne dy dhoma qe mund te perdoren si studio ose dhoma gjumi , tualet dhe veranda 40 m2.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim te ri dhe bashkekohor.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme 

Njeri nga ballkonet eshte i orientuar nga jug-lindja dhe tjetri nga veri lindja.

Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe dritaret jane dopio xham te pajisura me grila dhe me rrjeta kunder mushkonjave.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga sistem qendror.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne unazen e re te Tiranes dhe ne zonen Komuna e Parisit.

Ofrohen dhe dy vende parkimi ne katin -2 te apartamentit me pagese ekstra.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 160.000 Euro

 

Cmimi Parkimit 10.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 416-20K 173.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 720-17D 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi ...

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat
Në Shitje 115-28r 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ndertuar ne ...

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje nde
Në Shitje 617-67K 172.900 €

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Në Shitje 320-26a 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin  trete te ...

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 221-22D 165.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ...

Apartament 3+1  per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Në Shitje 1020-18D 150.000 €

Apartament 3+1  per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 518-35d 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...