Apartament luksoz 3+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRS-916-15V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 585.000 euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 300 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vaso Pasha

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e VII-te te banimit, me siperfaqe totale 300 m2.

Ne te hyre te apartamentit do gjeni siperfaqen e ndare nga njera ane ambientet e ndenjes dhe nga ana tjeter ato te gjumit.

Ne te perfshihet:

-ambient ndenje i madh i pajisur me oxhak

-ambient i dyte ndenje me pamje panoramike te qytetit

-ambient gatimi vecante

-3 dhoma gjumi

-2 tualete

-lavanteri

-dhe ballkone rreth e qark shtepise.

Apartament ofrohet i pamobiluar dhe eshte i shtruar i gjithi me parket druri te nje cilesie te larte.

Pozicionohet ne nje nga lagjet me te mira dhe te preferuara, shume prane Liqenit Artificial dhe ne zemer te qytetit.

Punimet e brendshme jane speciale me material ndertimi nga me modernet dhe cilesoret.

Duhen permendur: sistem qendror Daiken, parket Italian i shtruar dhe ne banjo, oxhak, dritare druri me dopixham termoizolues, kabine dhe vaske Jakuzzi, pajisje elektrike Vimar seria Evo, sistem izolues kapot, etj.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 585.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati
Në Shitje 321-18V 588.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ...