Apartament luksoz 4+2 per qira prane Parkut te Madh te Tiranes

ID TRR-122-30V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 3500
Kati 11
Sipërfaqe m2 410
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament luksoz me qira ne rugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet na katin e 11 te nje pallati te ri.
Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ofron administrim.
Hapesira prej 410 m2 perfshin dy sallone ndenje, ambient ngrenie, studio, kuzhine te vecuar, 4 dhoma gjumi, 4 banjo, 2 korridore dhe 4 ballkone. 
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me nje stil klasik dhe mjaft luksoz. 
Ambientet jane mjaft te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale. 
Mund te ofrohet edhe per zyra.
Ngrohja dhe ftohja kryhet nga kondicionere te vendosur ne cdo dhome.
Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar.
Ka akses direkt ne Sheshin Nene Tereza, Bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen e Elbasanit dhe ngjitur me Parkun e Madh te Tiranes.

Cmimi: 3500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën