Apartament luksoz ne shitje prane stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRS-122-23V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 900.000
Kati 11
Sipërfaqe m2 410
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament 4+2 ne shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 11 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. 
Hapesira e brendshme prej 410 m2 organizohet ne dy sallone, studio e madhe, kuzhine e ndare, ambient ngrenie, kater dhoma gjumi, kater banjo, kater ballkone dhe dy korridore. 
Apartamenti eshte i vendosur ne gjithe katin e pallatit me 2 hyrje. 
Ofrohet plotesisht i mobiluar me materiale cilesore druri origjinal, me nje stil klasik. 
I gjithe ambienti eshte i shtruar me parket druri. 
Cdo ambient shtepiak eshte i pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. 
Pozicionim mjaft i favorshem me pamje te lire nga Parku i Madh i Tiranes. 
Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar. 
Ka akses direkt ne Sheshin Nene Tereza, Bulevardin Deshmoret e Kombit, Rruga e Elbasanit dhe ngjitur me Parkun e Madh te Tiranes. 
I pajisur me certifikate pronesie. 


Cmimi: 900.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën