Apartament luksoz per shitje prane Parkut te Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRS-1221-18V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 750.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 300
Dhoma 2
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament luksoz per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 fundit te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe prej 300 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhine dhe ambient ngrenie, dy dhoma gjumi ku njera ka dhome garderobe, vaske dhe sauna, dhome argetimi, tre tualete, nje dhome dushi dhe nje dhome vaske, dhome sherbimi, 2 veranda dhe 1 ballkon. 
Shtepia eshte e dizenjuar nga arkitekt italiane deri ne detajet me te vogla, materiale te cilesise se larte italiane. 
Sistemi i ngrohje dhe i ftohjes Daikin in instaluar ne dysheme dhe ne mure. 
Izolimi perfekt akustim dhe termik me xham triplek dhe me gaz argoni. 
Te gjitha ambiente kane ndricim natyral te bollshem dhe dalje ne verande. 
Kontroll me pult per perdet e jashtme dhe te brendshme te dyerve. 
Pozicionimi perfekt me pamje te lire te parkut te liqenit artificial sidhe privatesi totale ne ambientet e verandes. 
Ambientet jane te shfrytezuara ne maksimum, sistem akustik, fibra optike dhe wifi, punime artizanale mozaike ne mure ku mund te permendim dhe nje mozaik nga artisti Saimir Strati etj. 
Ne cmimi perfshihen dhe 4 vende parkimi ne katet nentoke te pallatit. 
Apartamenti i pajisur me certifikate pronesie. 

Cmimi: 750.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën