Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1018-59E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 10
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe organizohet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, nje korridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ofrohet e mobiluar. Ka te instaluar nje sistem qendror ngohje dhe ftohje.

Ndodhet ne kushte shume te mira.

Mund te funksionoje si zyre per biznese te llojeve te ndryshme.

Ndodhet buze rruges kryesore.

Zona eshte nga me te zhvilluarat dhe prane ka te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin. Ne zone ka edhe shume biznese te tjera.

Pallati ofron administrim dhe dy ashensore.

Prona ka akses ne te gjitha rruget e zones se Ish Bllokut, ne bulevardin Deshmoret e Kombit, ne bulevardin Bajram Curri dhe ne zonen e Komunes se Parisit.  

 

Cmimi: 900 Euro/muaj

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pal
Me Qira 1223-32X 1000 €

Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi prane kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Pozic
Me Qira 1122-42R 800 €

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi prane kompleksit Kika 2 ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 821-21F 800 €

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko, prane zones se Porcelanit ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 523-24Z 800 €

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko, prane zones se Porcelanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8 te nje ...

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1019-75L 800 €

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te pjese e nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1219-3T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nja
Me Qira 619-46L 1000 €

Apartament 2+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2-te te nja pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, prane Hotel Sokrat ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne
Me Qira 524-34Z 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, prane Hotel Sokrat ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje ...