Apartament modern 2+1 me qira tek Komuna e Parisit ne Tirane

ID TRR-1223-19Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Kati 2
Sipërfaqe m2 128
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Osman Myderizi

Apartament modern 2+1 me qira prane kompleksit Kika 2, ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe te brendshme prej 128m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 115m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridori lidhes.
Orientimi nga Lindja-Perendimi mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi te implementuar ne cdo ambient.
Shtepia jepet me qira totalisht e  mobiluar me nje stil modern dhe te pabanuar me pare.
Vetratat jane triplex, duke menduar izolim termik dhe akustik.
Te dy tualetet jane te investuara ne detaje, njeri prej tyre ndodhet ne dhomen matrimoniale dhe eshte i pajisur me dritare.
Banesa eshte pjese e nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Stadiumit Dinamo, rruga Kosovareve, rruga Tish Dajia etj.
Ne cmim eshte i perfshire tatimi ne burim prej 15%.

Cmimi 2000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën