Apartament modern 3+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-523-61R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Kati 10
Sipërfaqe m2 196
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Ka nje siperfaqe totale prej 196m2 ku siperfaqja e brendshme eshte 144 m2, siperfaqe verande 31 m2 dhe siperfaqe te perbashket 21 m2.
Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi matrimoniale me tualet, 2 dhoma te tjera me te vogla, 1 tualet i dyte, 1 garderobe, dhe 4 ballkone qe ofrojne pamje te lire dhe te bukur nga liqeni.
Ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe arredim shume cilesor.
Apartamenti eshte i pajisur me sistem qendror kondicionimi dhe ofron te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme.
Orientimi i apartamentit eshte Jug dhe Lindje duke mundesuar keshtu ndricim te bollshem natyral pergjate gjithe dites.
Pallati eshte i ndertuar me standarte europiane dhe ofron administrim, siguri, termoizolim dhe izolim akustik dhe dy ashensore. 
Zona eshte mjaft e zhvilluar, dhe pranesaj gjenden te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri per te siguruar nje jetese sa me komode.
Se bashku me apartamentin ofrohet dhe 1 post parkimi ne katet e nendheshme te nderteses.

Cmimi: 2500 euro/muaj (taksat e perfshira)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën