Apartament modern me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-823-52Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € .
Kati 7
Sipërfaqe m2 150
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 150m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 135.5m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, nje dhome garderob, nje tualet, korridori lidhes dhe nje depo.
Orientimi i apartamentit nga Jugu dhe Veriu, mundeson ndricim natyral te shtepise.
Shtepia eshte e arreduar me markat me luksoze ne treg.
Dyshemeja eshte e shtruar me parket druri, kuzhina e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e markes SMEG.
Muri i dhomes se gjumit eshte i gjithi i pikturuar me dore.
Sistemi qendror i kondicionimit mundeson ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit.
Dyshemeja e tualetit eshte e pajisur me sistemin e ngrohjes.
Izolimi Termik dhe Akustik ben te mundur shmangien e zhurmave.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor, kamera sigurie dhe qe ofron administrim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga e Dibres, sheshi Skenderbej, Bulevardi Zogu i Pare etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.


 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën