Apartament per zyra ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-613-28)

ID TRS-613-28
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 405.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 135 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra.

Ne te gjithe pallatin do te gjeni zyra,  te cilat zhvillojne biznesin e tyre.

Pallati eshte i ri, me punime teper cilesore.

Ai ofron administrim, siguri dhe ashensor 24h.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te me siperfaqe 135 m2.

Hapesira eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Dokumentacion i rregullt hipotekor.

 

Cmimi: 3000 euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 13-te te nje pa
Në Shitje 1019-48T 400.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament modern per shitje prane Ministrise se Shendetesise ne Tirane.
Pozicionohet ne dy katet e
Në Shitje 415-38b 400.000 €

Apartament modern per shitje prane Ministrise se Shendetesise ne Tirane. Pozicionohet ne dy katet e fundit te nje ...

Apartament modern per shitje ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4
Në Shitje 1114-33b 417.000 €

Apartament modern per shitje ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...