Apartament per zyra ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane

ID TRR-313-48
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 210.000
Kati 0
Sipërfaqe m2 140
Dhoma 6
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

Apartament per zyra ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ambjenti pozicionohet ne te gjithe katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 140 m2.
 Hapesira eshte e ndare ne 3 apartamente te cilat mund ti veconi ose ti perdorni se bashku, sipas qellimit tuaj. Kati perfshin 6 dhoma, 3 banjo dhe ballkon.
Njeri nga apartamentet eshte i organizuar ne dy dhoma te lidhura me shkalle.
Hapesira mund te perdoret mjaft mire per zyra, avokati, biznes privat etj.
Uje dhe drita 24 h. Vendndodhja eshte mjaft e favorshme per biznes, pasi ndodhet ne katin e pare te banimit duke lene mundesi reklamimi. A
partamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 1500 euro / m2 i diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën