Apartamente ne shitje prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane

ID TRS-1121-38V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 127.200
Kati 1
Sipërfaqe m2 106
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ish Stacioni i Trenit

Apartamente ne shitje prane rruges Reshit Petrela ne Tirane.
Projekti me i fundit i nje nga kompanive me te medha dhe te njohura ne vend. 
Ndertesa ofron punime me materiale mjaft cilesore dhe teknologjite me te fundit dhe pritet te perfundoje ne vitin 2024.
Apartamentet qe ofrohen ne shitje jane si me poshte:
Apartament 2+1 me siperfaqe totale 106 m2 dhe siperfaqe te brendshme 91 m2, kati i 4 me pozicion perendim.
Apartament 3+1 me siperfaqe totale prej 118.8 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 101.9 m2, kati i 7 me pozicion lindje.
Apartament 3+1 me siperfaqe totale prej 199.7 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 171 m2, kati 1 me pozicion veri-perendim.
Zona ku po ndertohet eshte mjaft qendrore dhe e njohur si per biznes ashtu dhe per banim.
Me akses te lehte rruge Asim Vokshi, Ish Stacionin e Trenit dhe Bulevardin Zogu I.

Cmimi: 1200 Euro/M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Në Shitje 1115-53b 126.500 €

Apartament per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te r
Në Shitje 519-42T 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Në Shitje 917-42d 120.000 €

Apartament per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pa
Në Shitje 220-28H 133.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 1020-61D 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim
Në Shitje 614-22b 112.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim ne nje kompleks ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Në Shitje 815-38b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndo
Në Shitje 1218-156 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet Ndodhet ne ...