Dyqan per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRS-1217-20R)

ID TRS-1217-20R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 277.000 euro
Sipërfaqe m2 304 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Todi Shkurti

Dyqan per shitje prane kompleksit Grand ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Todi Shkurti.

Siperfaqja totale eshte 304 m2.

Ambienti ofrohet bosh.

Siperfaqja e brendshme eshte 277 m2 dhe perfshin nje ambient te hapur, nje paradhome qe ndodhet ne hyrje, dy dhoma te tjera qe mund te perdoren ne varesi te llojit te biznesit qe do te hapet, korridore dhe dy tualete te pajisur me dushe te vecuara.

Ne dyqan jane kryer investime te shumta qe perfshijne sistemin e ajrimit, sistem ngrohje dhe ftohje dhe sistem ndricimi te bollshem ne te gjithe hapsiren. 

Aktualisht dyqani ka funksionin e salles se forces apo palestres. 

Pjesa e jashtme eshte e gjitha prej xhami dhe krijon kushte optimale per nje reklamim te suksesshem. 

Zona ku ndodhet eshte ne nje zhvillim te vazhdueshem dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme. 

Kjo lloj prone mund te perdoret per biznese te ndryshme si palester, lokal, salle lojrash etj.

Ka akses te lehte ne rrugen Mihal Grameno, rrugen Kristaq Capo dhe ndodhet vetem disa minuta larg nga qyteti Studenti dhe zona e Tregut Elektrik. 

 

Cmimi 277.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje p
Në Shitje 1013-54 270.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane.
Ndodhe
Në Shitje 119-14S 287.000 €

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...

Lokal ne shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 1013-44 280.000 €

Lokal ne shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...