Apartamente ne shitje tek Downtown One ne Tirane

ID TRS-523-8R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 19
Sipërfaqe m2 107-205
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Apartamente ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne njeren nga ndertesat me unike ne Tirane.
Downtown One eshte i njohur per arkitekturen e tij moderne e cila formon harten e Shqiperise me ballkonet e tij ne dy anet e nderteses.
Apartamentet e disponueshme jane te tipologjive te ndryshme por qe mund te riorganizohen sipas deshires.
Pozicionohen ndermjet kateve 19 deri 34 te nderteses dhe jane te pajisur me 7 ashensore te cilesise se larte dhe te shpejte.
Siperfaqja e apartamenteve varion nga 107 m2 deri ne 205 m2 dhe kane nje pamje fantastike te qytetit te Tiranes .
Ndertesa eshte multifunksionale dhe ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme ne perditshmeri.
Vendndodhja shume prane qendres se Tiranes dhe aksesueshmeria e lehte jane vlere e shtuar per apartamentet.
Apartamentet do te jene gati per tu dorezuar ne gjysmen e pare te vitit 2024.
Gjithashtu disponojme dhe poste parkimi ne katet e nendheshme te godines.

Cmimi ne varesi te kerkeses.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri,
Në Shitje 822-36G 2500 m2 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me hyrje te ...