Apartamente per shitje ne Rrugen Don Bosko ne Tirane

ID TRS-422-22A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 94.300
Kati 2
Sipërfaqe m2 65m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartamente per shitje ne Parallel Living Residence ne Don Bosko, Tirane.
Ofrohen apartamente te tipologjise 1+1, 2+1 dhe 3+1 aktualisht ne faze suvatimi. 
Dallohet per nga cilesia e larte e ndertimit, me fasade te ventiluar, dritare me profil termik dhe dopio xham, vetrata alumini termik dhe siguri antisizmike dhe antizjarr. 
Ofrohen planimetri te rregullta dhe opsione apartamentesh si me poshte:

Apartament 1+1 me siperfaqe totale 65m2 dhe siperfaqe te brendshme 56.45m2 me cmimin 94.300 euro.
Apartament 1+1 me siperfaqe totale 66m2 dhe siperfaqe te brendshme 57.34m2 me cmimin 95.700 euro.
Apartament 1+1 me siperfaqe totale 70m2 dhe siperfaqe te brendshme 61.38m2 me cmimin 101.500 euro.
Apartament 1+1 me siperfaqe totale 74m2 dhe siperfaqe te brendshme 64.33m2 me cmimin 107.300 euro.
Apartament 1+1 me siperfaqe totale 81.40m2 dhe siperfaqe te brendshme 71m2 me cmimin 118.000 euro
Apartament 2+1 me siperfaqe totale 99m2 dhe siperfaqe te brendshme 86.47m2 me cmimin 143.600 euro.
Apartament 2+1 me siperfaqe totale 102m2 dhe siperfaqe te brendshme 89m2 me cmimin 148.000 euro.
Apartament 2+1 me siperfaqe totale 106.5m2 dhe siperfaqe te brendshme 93m2 me cmimin 154.500 euro
Apartament 2+1 me siperfaqe totale 107.5m2 dhe siperfaqe te brendshme 94m2 me cmimin 156.000 euro
Apartament 2+1 me siperfaqe totale 108m2 dhe siperfaqe te brendshme 94.2 me cmimin 156.600 euro
Apartament 2+1 me siperfaqe totale 112m2 dhe siperfaqe te brendshme 97m2 me cmimin 162.400 euro
Apartament 2+1 me siperfaqe totale 114.5m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2 me cmimin 166.000 euro
Apartament 3+1 me siperfaqe totale 128,1m2 dhe siperfaqe te brendshme 112m2 me cmimin 185.600 euro

Pallati ndodhet buze rruges kryesore me pamje te hapur nga te gjitha anet.
Ka hapesira te dedikuara per biznes dhe zyra, si dhe 2 kate parkim nentokesor.
Objekti pritet te perfundoje ne mes te vitit 2024.
Te gjitha siperfaqet dhe tipet e apartameteve do ti gjeni te ne galeri.


Cmimi: 1450 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat
Në Shitje 515-12b 81.200 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri te ...

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Shtepia es
Në Shitje 224-22Z 89.900 €

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte siper dyqaneve te
Në Shitje 1118-4d 84.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte siper dyqaneve te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane.
Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po
Në Shitje 1121-26N 98.000 €

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane. Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po ndertohet me shume ...

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte t
Në Shitje 723-49X 80.650 €

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e d
Në Shitje 1120-36D 91.150 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 521-25V 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te ...