Apartamente per shitje ne Rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

ID TRS-422-27A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 5
Sipërfaqe m2 96.9
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartamente per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohen ne rruge kryesore, shume prane me pallatin e sportit Asllan Rusi ne Tirane.

Ofrojme per shitje apartamente dhe ambiente biznesi te ndryshme te ketij objekti ne proces ndertimi.  
Ndertim cilesor dhe teper modern ne krah te nje prej rrugeve kryesore te kryeqytetit.
Pozicion strategjik per investim, biznes dhe banim.
Lidhet shume shpejt me zonen e Zogut te Zi, me Ring Center dhe me qendren e Tiranes.
Shikoni galerine per planimetrite qe ofrojme ne shitje.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën