Dupleks me qira prane rruges Don Bosko ne Tirane

ID TRR-820-3V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 2
Sipërfaqe m2 270
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Skender Jareci

Dupleks me qira ne rrugen Skender Jareci ne Tirane

Ka nje siperfaqe totale prej 270 m2 te ndare ne dy kate me hyrje te vecante nga kati perdhe.

Kati 1 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, korridor, dy banjo dhe ballkon.

Kati 2 organizohet ne nje sallon te madh open space, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Ofrohet e mobiluar,te gjitha dhomat te shtruara me parket dhe punime mjaft cilesore.

Ndodhet ne nje lagje me vila mjaft te qete.

Ka akses direkt ne rrugen Skender Jareci, rrugen Don Bosko dhe pak minuta larg qendres se qytetit.

Dy vende parkimi ne katin nentoke te perfshira ne cmim.

 

Price: 1000 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën