Dy apartamente per shitje pjese e nje rezidence te re ne Lunder , Tirane

ID TRS-220-27a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 290.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 214 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Shiten 2 apartamente ne nje nje zone rezidenciale ne Lunder, pjese e nje residence te sapoperfunduar dhe shume moderne.

Apartamentet pozicionohen ne katin e pare dhe te dyte duke ofruar mundesine dhe per krijimin e nje dupleksi per banim.

Me siperfaqe perkatesisht nga 107 m2 secili dhe me oboor prej 100 m2.

Apartamentet kane nje shperndarje te njejte te brendshme me sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi , tualet, depo dhe ballkon.

Ofrohen ne gjendje te perfunduar dhe standarte.

Ne cmim perfshihet edhe garazh i mbyllur dhe privat per 2 makina.

 Kompleksi eshte ndertuar me nje cilesi te larte duke i kushtuar vemendje te vecante natyres.

Me akses te shpejt tek qendra tregtare TEG, shkolla Tirana International School, dhe autostrada Tirane - Elbasan. 
E pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 290.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën