Dyqan me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-320-21S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 4250
Sipërfaqe m2 170
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Elbasanit

Dyqan me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet katin perdhe te nje godine 6 kateshe buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 170 m2 dhe lartesi prej 5 m e cila organizohet ne open space me 2 tualete.
Ambienti ofrohet i shtruar sipas kerkesave te klientit.
Dyqani do pajiset me vetrata xhami te medha e cila te ofron mundesi shume te mira reklamimi.
Dyqani  ofron mundësi për ushtrimin e cfarëdolloj aktiviteti por dhe për realizimin e një hyrje dinjitoze të një selie të mundshme.
Godina eshte ndertuar me materiale dhe sisteme teknologjike te sherbimive shume te mire duke siguruar komoditet dhe komfort.
Ne zonen perreth ofrohen ambiente te gjelberuara dhe vende parkimi.
Zona eshte qendrore dhe ka akses ne Faik Konica, rrugen e Elbasanit etj.

Cmimi 25 Euro / m2 (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën