Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-418-18L)

ID TRR-418-18L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 10.000 Euro
Sipërfaqe m2 365 m2
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri me pamje nga rruga kryesore.

Ka pozicion shume te favorshem pasi ndodhet ne nje nga rruget me kryesore ne Tiranes dhe me nje mundesi biznesi shume te mire.

Me nje siperfaqe  toatle prej 365 m2 ndahet ne 3 ambjente te ndryshme dhe 3 tualete.

Bodrumi me siperfqe 90 m2 qe mund ta perdorni si magazine.

Kati pare me siperfaqe 125 m2 dhe kati i dyte 150 m2 ofron ambient open space qe mund ta organizoni sipas deshires tuaj.

Dyqani nga brenda ka punime shume te mira dhe te sapoperfunduar duke perfshire ketu pllakat, ambjente te ndara, vetrate xhami me pamje nga rruga kryesore etj.

Dyqani ka mundesi shume te mire reklamimi.

Nese po kerkoni te hapni nje biznes atehere ky eshte dyqani i duhur e cila eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi duke perfshire ketu, klinika te ndryshme, butik per rroba, zyra ose fondacione te ndryshme etj.

Cmimi: 10.000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën