Dyqan me qera prane rruges Frosina Plaku ne Tirane (TRR-116-32b)

ID TRR-116-32b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Sipërfaqe m2 90.8 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Dyqan me qera prane rruges Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit.

Kompleksi ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore dhe sheshpushime te mbushura me dyqane te ndryshme.

Dyqani ka nje siperfaqe prej 90.8 m2 se bashku me tualet brenda.

Me pare ka funksionuar si supermarket dhe jepet e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Dyqani eshte I pajisur me kondiocioner te madh frigorifer dhe aspirator.

Perpara dyqanit eshte oborr te cilen ju mund ta shfrytezoni ne varesi te llojit te aktivitetit qe do te hapni.

Dyqani eshte i pajisur me fasade xhami ne te dy anet e saj, e cila ju ndihmon ne reklamimin e biznesit tuaj. 

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si supermarkete, manimarkete, bar-kafe, restorant, palester, klinike, qender estetike etj.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Kompleksi ka akses te drejperdrejte ne rrugen Ndre Mjeda, rrugen Artan Lenja dhe rrugen e Kavajes.

Cmimi 450 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 816-9b 407 €

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne ...

Dyqan me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me
Me Qira 615-16m 400 €

Dyqan me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte ...

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin
Me Qira 717-41K 500 €

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re buze rruges ...

Dyqan me qera pas Kinema 17 Nentorit ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekz
Me Qira 1114-12j 350 €

Dyqan me qera pas Kinema 17 Nentorit ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, me disa ...

Dyqan me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe shume prane policise Ba
Me Qira 516-6K 500 €

Dyqan me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe shume prane policise Bashkiake. Ka nje ...

Dyqan me qira ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Gjendet ne katin perdhe shume prane me qendren e Tira
Me Qira 120-49H 330 €

Dyqan me qira ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Gjendet ne katin perdhe shume prane me qendren e Tiranes, ne nje pallat ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne kati perdhe te nje pallati te ri buze rru
Me Qira 1017-18L 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne kati perdhe te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron ...

Ambient me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe brenda nje qendre biznesi.
Me nj
Me Qira 120-10T 400 €

Ambient me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe brenda nje qendre biznesi. Me nje siperfaqe totale ...