Dyqan me qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-723-39A
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 7000
Sipërfaqe m2 670
Tualete 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tish Dahia

Dyqan me qira ne rrugen Tish Dahia ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe me 2 hyrje te dedikuara ambientit.
Ka nje siperfaqe totale prej 670m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe 4 tualete.
Ambienti eshte totalisht i rinovuar dhe brenda ka punime mjaft cilesore.
E gjithe hapesira eshte e ndricuar dhe ka fasade xhami, gje e cila ofron mundesi shume te mire reklamimi.
Eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh si: supermarket, palester, klinike etj.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe nje nga pikat me te kerkuara te Tiranes, lidhet direkt me Stadiumin Dinamo, Liqenin Artificial dhe autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi: 7000 euro/muaj (tatimi i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën