Dyqan me qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-923-46A
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 320
Sipërfaqe m2 27.60
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frederik Shiroka

Ambient tregtar me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruges.
Ka nje siperfaqe prej 27.60 m2 dhe organizohet ne nje ambient pune dhe nje tualet.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet nga nje kondicioner.
Ofrohet e pamobiluar dhe eshte pershtatshme per zyre kontabiliteti, avokatie, noter, marketing etj.
Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, ne rrugen Muhamet Gjollesha dhe zonen e 21 Dhjetorit.


Cmimi: 320 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri,
Me Qira 517-21L 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, shume prane me ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 1213-41 240 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe teper cilesor. ...

Dyqan me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 616-24K 300 €

Dyqan me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera prane ambasades Suedeze ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 kates
Me Qira 319-18T 400 €

Dyqan me qera prane ambasades Suedeze ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 kateshe Ofron nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i
Me Qira 918-19E 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i cili eshte pjese e ...

Dyqan me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri,
Me Qira 118-46L 200 €

Dyqan me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Ambient biznesi me qira prane City Park ne Tirane.
Hapesirat ndodhen ne katin e pare dhe ne katin e
Me Qira 821-11F 180 €

Ambient biznesi me qira prane City Park ne Tirane. Hapesirat ndodhen ne katin e pare dhe ne katin e trete te nje ...

Dyqan per qira ne rrugen e Dibres prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionu
Me Qira 223-14Z 250 €

Dyqan per qira ne rrugen e Dibres prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin zero te ...