Dyqan ne shitje prane Shkolles 11-Janari ne Tirane (TRS-1014-46j)

ID TRS-1014-46j
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 155.000 euro
Sipërfaqe m2 30 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me siperfaqe 30m2.
Aktualisht dyqani eshte dhene me qira me cmimin 500 euro ne muaj.
Pra ju mund te zgjidhni te mbani qirane aktuale ose te ndertoni biznesin tuaj.
Ambjenti eshte i pershtatshem per: noteri, zyre, studio, parukeri, market, dyqan rrobash, agjensi, exchange, etj.
Avantazhi me i madh i kesaj prone eshte vendndodhja.
Dyqani eshte ne nje nga zonat me te njohura dhe te kerkuara ne Tirane, prane rrugeve kryesore aty ku zhvillojne aktivitetin e tyre dhe shume biznese te tjera te sukseshme.
Ambjenti pozicionohet prane zones se Bllokut, Stadiumit Dinamo, si dhe afer me Qendren e Tiranes e Liqenin Artificial.
Dokumentacion i rregullt hipotekor.


Cmimi: 155.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pall
Në Shitje 1219-11S 156.000 €

Lokal per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallatesh. Siperfaqja ...

Ambient tregtare me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin nentoke te nje palla
Në Shitje 821-28F 145.000 €

Ambient tregtare me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin nentoke te nje pallati ekzistues dhe ...

Dyqan per shitje prane zones se Qendres, ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicio
Në Shitje 524-16Z 143.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Qendres, ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 te ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane Unazes ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleks
Në Shitje 918-33E 150.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane Unazes ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri ...

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne brendesi te lagjes, ne
Në Shitje 314-23j 160.000 €

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne brendesi te lagjes, ne nje pallat te ri, ...

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.

Ndodhet ne katin gjysem bodrum te pallatit, shum
Në Shitje 1118-31L 150.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem bodrum te pallatit, shume prane rruges ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, pr
Në Shitje 317-37L 163.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, prane rruges ...

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siper
Në Shitje 413-28 150.000 €

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 82m2 te ...