Dyqan per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRS-424-40C
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000
Sipërfaqe m2 32
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhemal Tafaj

Dyqan per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane .

Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes te nje pallati te ri .

Dyqani ka  nje siperfaqe prej 32m2 dhe eshte i perbere nga nje hapesire dhome e cila ka nje ndarje qe sherben si holl per pritjen e klienteve dhe nje tualet .

Objekti  mund te sherbeje per  shumellojshmeri biznesi si zyre marketingu, klinike dentare,  qender kursesh, zyra projektimi etj.

Hapesira eshte shtruar e gjitha me parket .Ngrohja dhe ftohja e zyres behet nepermjjet sistemit te kondicionimit.

Orientimi i dyqanit eshte kryesisht juglidor duke bere te mundur keshtu ngohjen dhe ndricimim natyral te hapesries gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me akses te menjehershem ne rruge kryesore, te preferuar nga vendasit dhe te huajte.

Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Pazarit te Ri,rrugen e Dibres,rrugen Siri Kodra dhe rrugen Bardhyl . 
   
          Cmimi.90.000 euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Në Shitje 1019-26L 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet nje katin perdhe te nje pal
Në Shitje 720-33V 80.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet nje katin perdhe te nje pallati ...

Ambient dyqani per shitje  ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe minibashkise nr  1
Në Shitje 912-3 100.000 €

Ambient dyqani per shitje  ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe minibashkise nr  1 ne Tirane. Ndodhet ...

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin -1 n
Në Shitje 1023-38G 85.000 €

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin -1 ne nje pallat te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Kazani ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri ne kr
Në Shitje 615-14b 85.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Kazani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri ne krah te rruges ...

Ambient per shitje buze rruges kryesore ne zonen e Selvise ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 224-12G 93.600 €

Ambient per shitje buze rruges kryesore ne zonen e Selvise ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ...

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje palla
Në Shitje 417-53K 80.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...

Dyqan per shitje prane rruges Margarita Tutulani.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues,
Në Shitje 1014-49b 84.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Margarita Tutulani. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues, buze rruge ...