Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-318-5L)

ID TRS-318-5L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000 Euro
Sipërfaqe m2 120 m2 + 82.7 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Dyqan bashke me bodrum per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Dyqani ka siperfaqe 82.7m2 perfshire nje tualet ndodhet ne katin e pare te nje pallatit e ri, buze ruge kryesore.

Bodrumi ndodhet ne katin -1 te pallatit me siperfaqe 120m2 sebashku me nje tualet.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me vetrate xhami duke mundesuar nje reklamim sa me te mire te objektit.

Ofrohen bosh vetem me sistemin e kondicionimit.

Te dy katet mund te lidhen me njeri tjetrin duke ofruar nje siperfaqe me te madhe.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar se fundmi.

Prane tij operojne biznese nga me te ndryshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Durresit, rrugen e Kavajes dhe pak minuta nga sheshi Skenderbej.

Dyqani bashke me bodrumin jane te pajisur me certificate pronesie.

Cmimi per dyqanin: 3000 Euro/m2.

Cmimi per bodrumin: 1700 Euro/m2.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën