Dyqan per shitje prane zones se 21-Dhjetorit ne Tirane (TRS-418-57L)

ID TRS-418-57L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 97.500 Euro
Sipërfaqe m2 65 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frederik Shiroka

Dyqan per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Ka siperfaqe totale prej 65m2 te organizuar ne nje ambient open space sebashku me tualet brenda.

Ambienti eshte totalisht i rinovuar, jane bere punime te ndryshme me instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me fasade xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per dyqane te ndryshme, supermarket, zyra, fondacione, klinike private dhe biznese te tjera.

Pallati pozicionohet ne nje vend te qete dhe te zhvilluar se fundmi, ne zonen perreth mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne rruegen Muhamet Gjollesha dhe rrugen e Kavajes.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1500 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament/Dyqan 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te n
Në Shitje 419-41T 110.000 €

Apartament/Dyqan 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallat
Në Shitje 1119-55S 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues me ...

Dyqan per shitje ne rrugen Adem Jasharin ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vje
Në Shitje 1020-60V 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Adem Jasharin ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter buze ...

Dyqan per shitje ne rrugen Njazi Demi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter s
Në Shitje 417-21L 96.100 €

Dyqan per shitje ne rrugen Njazi Demi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane me ...

Dyqan per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 620-20V 98.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Në Shitje 1019-26L 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te pall
Në Shitje 314-42j 90.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te pallatit, buze rruges ...

Ambient dyqani per shitje  ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe minibashkise nr  1
Në Shitje 912-3 100.000 €

Ambient dyqani per shitje  ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe minibashkise nr  1 ne Tirane. Ndodhet ...