Ambient tregtar 50-100 m2 Në Shitje Tirane

Dyqan ne shitje ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri&n
Në Shitje 224-37G 125.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri  Ambienti ofron nje siperfaqe totale 59m2 e ndare ne 2 ambiente open space dhe 1 tualet . Dyqani ofron mundesi reklamimi me fasade xhami Zone ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Astrit Losha ne Tirane
Dyqani pozicionohet ne katin e pare te
Në Shitje 923-33X 90.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Astrit Losha ne Tirane Dyqani pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 62.02 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te n
Në Shitje 823-37X 163.400 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 86 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Dyqani ...

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Thoma Koxhaj tek Pallatet Cabej ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 823-26R 50.000 €

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Thoma Koxhaj tek Pallatet Cabej ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Dyqani ka nje siperfaqe prej 56 m2 te organizuar ne nje hapesire open space dhe nje tualet.  Eshte ne gjendje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin e pare te nje palla
Në Shitje 623-45X 162.400 €

Dyqan per shitje ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 58 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient open space, nje magazine dhe nje ...

Dyqan ne shitje tek Kompleksi Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionu
Në Shitje 523-50Z 300.000 €

Dyqan ne shitje tek Kompleksi Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje ndertese te re te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Dyqani ka siperfaqe totale prej 79.80m2. Kjo prone eshte e ...

Lokal ne shitje ne rrugen Agon ne zonen e Kasharit ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje komp
Në Shitje 1018-17E 120.000 €

Lokal ne shitje ne rrugen Agon ne zonen e Kasharit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri ne zone. Siperfaqja e brendshme e lokalit eshte 72.5 m2 por ka edhe nje ambient jashte te shfrytezueshem kundrejt nje pagese mujore me nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
I pozicionuar buze rrug
Në Shitje 123-63Z 248.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane. I pozicionuar buze rruge, dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Siperfaqja e pergjithshme eshte rreth 62 m2, ndersa siperfaqja e brendshme eshte rreth 50 m2, e cila ...

Ambient biznesi per shitje tek Rruga Kongresi i Manastirit.
Me nje siperfaqe prej 64 m2 . Pozi
Në Shitje 1222-72V 281.000 €

Ambient biznesi per shitje tek Rruga Kongresi i Manastirit. Me nje siperfaqe prej 64 m2 . Pozicionimi eshte buze rruges kryesore. Zone qe po merr nje zhvillim shume te shpejte , me mundesi shume te mira reklamimi. Cmimi : 4400 euro / ...

Ambient Biznesi per shitje te Bulevardi Blu ne Kamez.
Ka nje hapesire prej 55 m2 , eshte i organizu
Në Shitje 1222-57V 155.000 €

Ambient Biznesi per shitje te Bulevardi Blu ne Kamez. Ka nje hapesire prej 55 m2 , eshte i organizuar ne nje ambient open space , tualet dhe ballkon. Eshte I pajisur me system ventilimi , system kondicionimi ne gjithe ambientin e brendshem dhe ballkon ...

Ambient biznesi per shitje ne Rrugen Kastriotet.
Shitet dyqan/zyre ne katin -1, afer Terminalit te
Në Shitje 1222-4R 80.000 €

Ambient biznesi per shitje ne Rrugen Kastriotet. Shitet dyqan/zyre ne katin -1, afer Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe te Jugut. Ambienti ka nje siperfaqe 60 m2 i cili organizohet ne 1 hapsire open spase, 1 tualet dhe nje hapsire ...

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 822-42G 180.000 €

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade xhami dhe mundesi shume te mira reklamimi. Ka nje siperfaqje prej 60m2, te organizuar ne ambient open space, nje tualet dhe nje depo. ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2
Në Shitje 522-34U 165.200 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon dhe kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon. Pozicionohet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per tu ...

Lokal per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.
Në Shitje 522-25V 350.000 €

Lokal per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe verande me tende prej 60 m2. Ambienti ofrohet i mobiluar dhe ne gjendje pune me xhiro te ...

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 522-18V 850.000 €

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne dy ambiente open space dhe tualet. Dyqani eshte i pershtatshem per ...

Lokal ne shitje ne Laprake ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati.
Ka nje siperf
Në Shitje 322-15S 139.000 €

Lokal ne shitje ne Laprake ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 68 m2. Shperndahet ne nje hapesire dhe nje tualet. Ambienti ofrohet i mobiluar per bar-kafe por eshte i pershtatshem per te gjitha ...

Ambient dyqani per shitje tek stadiumi Dinamo ne Tirane.
Siperfaqe e brendshme 82 m2 duke ofruar nj
Në Shitje 322-10S 410.000 €

Ambient dyqani per shitje tek stadiumi Dinamo ne Tirane. Siperfaqe e brendshme 82 m2 duke ofruar nje ambient te madh, nje ndarje me nje ambient te vogel qe mund te perdoret si depo ose si kuzhine dhe nje tualet. Ofrohet i mobiluar dhe ne gjendje ...

Zyre per  shitje  perballe ish Fakultetit Juridik Justiniani  1 ne Tirane.
Ambjenti
Në Shitje 1214-36r 120.000 €

Zyre per  shitje  perballe ish Fakultetit Juridik Justiniani  1 ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare  te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe  totale prej 56 m2 zyra eshte e pajisur me tualet. Ne cmim ju ofrohet se ...

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati t
Në Shitje 222-35V 150.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze rruge, Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur, magazine dhe tualet. Dyqani eshte funksional si market prej disa ...

Lokal ne shitje prane shkolles Hasan Vogli ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 222-10N 75.000 €

Lokal ne shitje prane shkolles Hasan Vogli ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ndertuar pas viteve 2000. Me nje siperfaqe totale prej 52.50 m2 dhe 80 m2 oborr i shfrytezueshme. Shperndahet ne nje hapesire dhe nje ...

Ambient lokali per shitje afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 122-33V 200.000 €

Ambient lokali per shitje afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe te brendshme prej 78,11 m2 dhe siperfaqe verande e shfrytezueshme prej rreth 70 m2.  Organizohet ne nje ambient ...

Ambient lokali per shitje ne rrugen Bedri Karapici ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 1221-44S 150.000 €

Ambient lokali per shitje ne rrugen Bedri Karapici ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te pozicionuar prane Spitalit Amerikan 3. Me nje siperfaqe totale prej 50 m2 ndahet ne nje hapesire dhe 2 tualete. Ambienti ofrohet i ...

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Loni Ligori ne Tirane.
Eshte i pozicionuar buze rruge ne katin
Në Shitje 1221-35V 103.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Loni Ligori ne Tirane. Eshte i pozicionuar buze rruge ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 74 m2 te organizuar ne nje ambient dhe tualet.  Dyqani eshte i pershtatshem per ...

Dyqan per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane

Ndodhet ne katin gjysem bodrum ten je pallati t
Në Shitje 921-16V 101.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane Ndodhet ne katin gjysem bodrum ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 78 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space dhe tualet, aktualisht I ndare me gips ne 3 zyra dhe ...

Ambient tregtare me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin nentoke te nje palla
Në Shitje 821-28F 145.000 €

Ambient tregtare me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin nentoke te nje pallati ekzistues dhe ndodhet ne rruge kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 95 m2 duke u ndare ne 2 hapesira dhe 1 tualet te vogel. Ofrohet e mobiluar ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Eshte e vendosur ne katin e dyte te nje p
Në Shitje 721-19V 125.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Eshte e vendosur ne katin e dyte te nje pallati te ri i cili ka 2 hyrje ku njera hyrje eshte nepermjet ashensorit dhe shkalleve nga hyrja e banoreve dhe 1 hyrje biznesi. Siperfaqja e brendshme e ...

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen e Kosovareve tek Komuna e Parisit ne Tirane.
I pozicionuar buze
Në Shitje 621-6V 265.000 €

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen e Kosovareve tek Komuna e Parisit ne Tirane. I pozicionuar buze rruge, ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Me nje siperfaqe rreth 84 m2, ndahet ne dy ambiente, banjo, fasade te madhe e cila sherben ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Në Shitje 621-1V 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe pa ashensor. Me nje siperfaqe prej 80.4 m2, do organizohet ne 3 ambiente, 2 anekse, korridor, ballkon dhe banjo. Ka nje orientim ...

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
I pozicionuar buze rrug
Në Shitje 521-27V 204.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane. I pozicionuar buze rruge, dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Siperfaqja e pergjithshme eshte rreth 68 m2, ndersa siperfaqja e brendshme eshte rreth 55.3 m2, e cila ...

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 421-40D 200.000 €

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te vitit 2005. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 me planimetri open space  e ndare ne gipse ne 3 ambiente dhe tualet. Dyqani ka mundesi shume te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet nje katin perdhe te nje pal
Në Shitje 720-33V 80.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet nje katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 50 m2 te organizur ne dy ambiente, tualet, korridor dhe ballkon. Ambienti eshte i rikonstruktuar kohet e ...

Dyqan per shitje disa metra larg Restorant Freskut ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pall
Në Shitje 616-4b 126.000 €

Dyqan per shitje disa metra larg Restorant Freskut ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 70 m2 ku perfshihet nje ambient i madh open space dhe nje tualet. Eshte perdorur si qender ...

Apartament ne rrugen Fadil Rada ne katin e pare te nje pallati ekzistues buze rruges.
Shtepia ka nj
Në Shitje 1120-1i 135.000 €

Apartament ne rrugen Fadil Rada ne katin e pare te nje pallati ekzistues buze rruges. Shtepia ka nje siperfaqe prej 91.8m2 por eshte e ndare ne 3 ambiente ,ne nje dyqan , nje apartament 1+1 dhe nje garsoniere dhe te gjitha ambientet kane nga 1 tualet ...

Dyqan per shitje ne rrugen Adem Jasharin ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vje
Në Shitje 1020-60V 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Adem Jasharin ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter buze rruges. Ka nje siperfaqe prej 66 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space, korridor dhe tualet. Dyqani ofrohet bosh dhe mund te ...

Dyqan per shitje prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese
Në Shitje 820-10V . €

Dyqan per shitje prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te vjeter buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne 2 ambiente dhe nje tualet. Dyqani mund te perdoret per shumellojshmeri ...

Apartament per biznes per shitje ne rrugen Johan Fan ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare
Në Shitje 720-7d 120.000 €

Apartament per biznes per shitje ne rrugen Johan Fan ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhome gjumi , tualet  dhe koridor. Shtepia ...